Aby śledzić swoje zamówienie wpisz jego numer w polu poniżej i naciśnij przycisk "Śledź". Numer zamówienia znajdziesz na paragonie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie, który do ciebie wysłaliśmy.

Pamiętaj! Tutaj sprawdzisz status tylko dla zamówień złożonych na stronie strefafana.pl. Status zamówienia złożonego na Kukiczo.com sprawdzisz tutaj.

CO OZNACZA DANY STATUS?

Podaj numer swojego zamówienia (bez #) i adres e-mail na który zostało złożone, kliknij przycisk Śledź. Otrzymasz informację na temat aktualnego statusu zamówienia. Jeżeli będzie dla Ciebie niejasny, możesz przeczytać więcej o statusach wybierając odpowiedni z listy powyżej.

Zamówienie właśnie zostało złożone, a metodą płatności były Przelewy24, Dotpay lub PayPal – bramki te obsługują automatyczne księgowanie. Status oznacza, że płatność się rozpoczęła, ale wpłata nie została jeszcze zaksięgowana na koncie pośrednika (Przelewy24, Dotpay lub PayPal). Gdy pośrednik płatności otrzyma pieniądze za zamówienie status zmieni się automatycznie na opłacone.

Twoje zamówienie jest wstrzymanie, gdyż nie otrzymaliśmy jeszcze zapłaty za nie. Status nadawany jest zamówieniom, które mają zostać opłacone tradycyjnym przelewem (Została wybrana metoda płatności: Przelew/wpłata na konto). Księgowanie wpłaty może potrwać do 3 dni roboczych. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, status zmieni się na opłacone.

Wpłaty możesz dokonać na nasze konto bankowe, którego dane znajdują się w mailu potwierdzającym zamówienie oraz poniżej. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia (znak # nie jest wymagany).

Bank BPH
Nazwa odbiorcy: Kukiczo – Maciej Bartelik
Adres odbiorcy: Długa 6, 83-113 Turze
Numer rachunku: 16 1060 0076 0000 3150 0025 4048

Otrzymaliśmy Twoją wpłatę. Dziękujemy. Zamówienie niedługo zostanie przekazane do realizacji. Status zmieni się na w trakcie realizacji.

Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Właśnie jest przygotowywane i niedługo nadamy je wybranym przewoźnikiem. Pamiętaj, że większość produktów produkowana jest po wpłynięciu zamówienia. Nie mamy ich gotowych na stanie wcześniej. Daj nam trochę czasu na nadrukowanie wzoru i ewentualne uszycie. Staramy się ze wszystkich sił, aby zamówienie zostało zrealizowane w najkrótszym możliwym terminie. Po nadaniu przesyłki status zmieni się na zrealizowane.

Wysłaliśmy Twoje zamówienie wybranym podczas składania zamówienia przewoźnikiem. Niedługo zamówienie zostanie doręczone. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania i niedługo będziemy mogli zrealizować kolejne zamówienie dla Ciebie lub Twoich znajomych.