Kontakt

PRZYPOMINAMY, ŻE NASZE PRODUKTY WYKONYWANE SĄ NA BIEŻĄCO. AKTUALNIE MAMY OPÓŹNIENIA W REALIZACJI, CZAS DOSTAWY MOŻE SIĘ ZNACZNIE WYDŁUŻYĆ. WSZYSTKIE ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA ZOSTANĄ ZREALIZOWANE. PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI I PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ

Chcesz się z nami skontaktować? Napisz na kontakt@strefafana.pl lub użyj formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Numer zamówienia (jeśli dotyczy)

Treść wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

Opłacone zamówienia standardowo wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. W szczególnych i rzadkich przypadkach, czas ten może się wydłużyć do maksymalnie 30 dni roboczych, zgodnie z zaakceptowanym regulaminem. Termin dostawy zależny jest od przewoźnika.

Nie. Koszty przesyłki są doliczane podczas finalizacji zamówienia. Aktualny cennik to 10 zł za wysyłkę do Paczkomatów inPost, od 10 zł poprzez Pocztę Polską oraz 15 zł za kuriera DPD.

Nie możemy zagwarantować dostawy na określony dzień, terminy dostawy zależne są od przewoźnika, aktualnych stanów magazynowych i ilości zamówień w danym okresie. Można napisać do nas prośbę o nadanie statusu ‚pilne’ zamówieniu.

Należy jak najszybciej skontaktować się z nami w celu poprawienia danych do wysyłki. Można to zrobić poprzez formularz kontaktu. Prosimy podać numer zamówienia w odpowiedniej rubryce oraz jakie dane należy poprawić.

Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48h. Jeżeli po tym czasie nie otrzyma Pan/Pani wiadomości od nas, prosimy o ponowne przesłanie zapytania – oznacza to iż nie otrzymaliśmy wiadomości lub została zablokowana przez system spamerski.

Nie jest wymagane konto w banku, aby opłacić zamówienie. Należy wybrać płatność poprzez Przelewy24 podczas składania zamówienia, a następnie wybrać opcję płatności przelewu tradycyjnego. Pojawi się lista dostępnych rachunków do wpłaty. Należy wybrać jeden, zostanie wygenerowany gotowy druk. Wpłaty można dokonać na poczcie lub w agencji płatniczej.