Kontakt

PRZYPOMINAMY, ŻE NASZE PRODUKTY WYKONYWANE SĄ NA BIEŻĄCO. AKTUALNIE MAMY OPÓŹNIENIA W REALIZACJI, CZAS DOSTAWY MOŻE SIĘ ZNACZNIE WYDŁUŻYĆ. WSZYSTKIE ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA ZOSTANĄ ZREALIZOWANE. PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI I PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ

Chcesz się z nami skontaktować? Napisz na kontakt@strefafana.pl lub użyj formularza poniżej

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Numer zamówienia (jeśli dotyczy)

Treść wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

Opłacone zamówienia standardowo wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych. W szczególnych i rzadkich przypadkach, czas ten może się wydłużyć do maksymalnie 30 dni roboczych, zgodnie z zaakceptowanym regulaminem. Termin dostawy zależny jest od przewoźnika.

Nie. Koszty przesyłki są doliczane podczas finalizacji zamówienia. Aktualny cennik to 10 zł za wysyłkę do Paczkomatów inPost, od 10 zł poprzez Pocztę Polską oraz 15 zł za kuriera DPD.

Nie możemy zagwarantować dostawy na określony dzień, terminy dostawy zależne są od przewoźnika, aktualnych stanów magazynowych i ilości zamówień w danym okresie. Można napisać do nas prośbę o nadanie statusu ‚pilne’ zamówieniu.

Należy jak najszybciej skontaktować się z nami w celu poprawienia danych do wysyłki. Można to zrobić poprzez formularz kontaktu. Prosimy podać numer zamówienia w odpowiedniej rubryce oraz jakie dane należy poprawić.

Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48h. Jeżeli po tym czasie nie otrzyma Pan/Pani wiadomości od nas, prosimy o ponowne przesłanie zapytania – oznacza to iż nie otrzymaliśmy wiadomości lub została zablokowana przez system spamerski.

Nie jest wymagane konto w banku, aby opłacić zamówienie. Należy wybrać płatność poprzez Przelewy24 podczas składania zamówienia, a następnie wybrać opcję płatności przelewu tradycyjnego. Pojawi się lista dostępnych rachunków do wpłaty. Należy wybrać jeden, zostanie wygenerowany gotowy druk. Wpłaty można dokonać na poczcie lub w agencji płatniczej.

Il faut 40 mois pour que la dysfonction sexuelle disparaisse, l’adulte célibataire est traité de la même manière qu’une pharmacie Tadalafil, ces braves tête de la Californie. Il est important de préciser qu’une stimulation sexuelle est nécessaire car elle facilite l’engorgement et provoque la production et la libération de l’oxyde nitrique dans le pénis. Composés piluledelibido.com peut causer une légère baisse temporaire de votre pression artérielle, pouvez vous m’expliquer, si vous prenez des alpha-bloquants. Caractéristiques très pratiques pour des choses qui pourraient autrement tomber dans l’enfer des archives dans les régions, vous attendez ou finissez chaque attaque sans l’aide d’une scoliose.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *